درباره ما

  
رسانه‌ها به سبب نقشي که در اطلاع‌رساني، آگاهي‌بخشي به افکار عمومي، جامعه‌پذيري سياسي، مقابله با هجمه‌هاي تبليغاتي دشمنان و... دارند، يکي از مهم‌ترين منابع قدرت نرم هر کشوري محسوب مي‌شوند؛ اما بي‌ترديد انجام دقيق، درست و تأثيرگذار اين رسالت‌ها جز با روي آوردن به کار حرفه‌اي و تکيه بر دانش تخصصي امکان‌پذير نيست.
در همين راستا خبرگزاري فارس  با لطف خداوند متعال از سال 1392 به‌منظور تربيت نيروهاي متخصص و متعهد در عرصه رسانه، با راه‌اندازي دانشکده، گامي مهم در راستاي پيوند فعاليت‌هاي رسانه‌اي با دانش روز برداشت.
دانشکده رسانه فارس همگام با آخرين تحولات آموزشي و فناوري، با توجه به‌ضرورت گسترش آموزش براي همه و تسهيل در دسترسي عموم مردم به دوره‌هاي آموزشي، اقدام به طراحي و راه‌اندازي مرکز آموزش مجازي کرد.
در اين مرکز دوره آموزش اصول خبرنگاري در قالب 4 ترم مقدماتي (1)، مقدماتي (2)، تکميلي و پيشرفته برگزار مي‌شود و درمجموع 4 ترم، 19 درس با 48 واحد آموزشي ارائه مي‌شود.

آخرین اخبار

سامانه آموزش مجازي خبرگزاري فارس رونمايي شدomgسامانه آموزش مجازي خبرگزاري فارس با حضور محمد سلطاني‌فر رئيس موسسه آموزش عالي علمي کاربردي فرهنگ و هنر، مسئولين و استادان دانشکده فارس رونمايي شد.
گرانمايه‌پور: سياست‌گذاري از فضاي مجازي جدا شدني نيستomgنوزدهمين نشست تخصصي دانشکده فارس با موضوع بررسي آسيب‌هاي عدم سياست‌گذاري در فضاي مجازي با حضور علي‌ گرانمايه‌پور، عضو هيئت علمي دانشگاه آزاد اسلامي برگزار شد.
نصراللهي : مديريت بحران در کشور خود داراي بحران استomgمديرکل سابق نظارت و ارزيابي خبر برنامه‌هاي سياسي صدا و سيما گفت: مديريت بحران در کشور بحران دارد. در بحث مديريت بحران پس از وقوع خيلي مشکل نداريم اما مشکل اصلي در زمان قبل و حين بحران است.
درباره ما

رسانه‌ها به سبب نقشي که در اطلاع‌رساني، آگاهي‌بخشي به افکار عمومي، جامعه‌پذيري سياسي، مقابله با هجمه‌هاي تبليغا

دوره های جدید

ثبت نام